Turniej z okazji XIX finału WOŚP - komunikat

  Dźwirzyno 9 stycznia 2011r

  Szachiści Razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy
   

  Gminny Klub Szachowy „Solny”  zaprasza na Turniej Szachowy, który odbędzie się w niedzielę 9 stycznia  2011 r. o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Dźwirzynie przy ul Hanki Sawickiej 27 – tuż obok Gminnego Centrum Sportu (www.sport.dzwirzyno.pl), gdzie odbędą się inne atrakcyjne imprezy związane z XIX Finałem WOŚP.  Zawody zostaną rozegrane na dystansie 7 lub 9 rund (w zależności od ilości zgłoszeń)  po 15 minut na zawodnika, kojarzenie systemem szwajcarskim. Zapisy na stronie :www.chessarbiter.com/turnieje/2011/ti_34/  , mailem na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub  przed turniejem do godz. 9:45.

  Wpisowe  do turnieju  – dzieci 5zł, dorośli 10 zł  w całości przekazane zostanie na rzecz 19 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Nagrody: Pamiątkowe  puchary i dyplomy  19 finału WOŚP -  dla zwycięzców,  najlepszych juniorów, oraz szachistów amatorów ( nie posiadających kategorii szachowej).
  Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa w turnieju, a tym samym wspomożenia szczytnej akcji organizowanej przez Jurka Owsiaka.


   
  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper