Turniej z okazji 19 finału WOŚP

  Szachiści Gminnego Klubu Szachowego SOLNY po raz kolejny grali razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem turniej rozegrano w gościnnych progach Szkoły Podstawowej w Dźwirzynie.
  Co najważniejsze w tym dniu  młodzi i starsi szachiści wraz z rodzicami zebrali 772,66 zł, które zasiliły puszki Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.  Wspomogli nas w tym oczywiście szachiści z innych miejscowości min. Koszalina, Gryfic i Kołobrzegu , którzy postanowili tą niedzielę spędzić w Dźwirzynie.
  Pierwsze miejsce w turnieju zdobył Kacper Karwowski z UKS Szach Gryfice, przed Markiem Duszkiewiczem Solny Grzybowo i Tobiaszem Smalem Szach Gryfice. Kolejne miejsca zdobyli: Jakub Gabryjałowicz – Solny, Tomasz Kamieniecki – Hetman Koszalin i Maciej Kowalski – Solny Grzybowo.
  Najlepszym zawodnikiem do lat 7 został Marcel Gajkowski – Solny Grzybowo, do lat 9 – Miłosz Pijewski – Hetman Koszalin, do lat 11 – Jakub Kubiak – Szach Gryfice, do lat 13 – Kacper Karwowski, do lat 15 – Jakub Gabryjałowicz. Najlepszą z kobiet – Julia Antolak – Solny Grzybowo.
  Turniej tradycyjnie odbył się w miłej „wielko- orkiestrowej” atmosferze . Pamiątkowe puchary i dyplomy dla najlepszych wręczył Wójt Gminy Kołobrzeg - Tadeusz Kowalski. Mamy nadzieję, że za rok znowu  zagramy razem z Orkiestrą Jurka Owsiaka.
   
   
   
  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper