Sonsorzy i mecenasi


  Aktualnie nasz klub wspierają:
      Gryf Kołobrzeg          Almako Kołobrzeg

  Klub szachowy Solny zrzesza utalentowane dzieci i młodzież odnoszące sukcesy na zawodach w Polsce i zagranicą. Nasi szachiści wielokrotnie odnosili sukcesy i zdobywali medale Mistrzostw Polski  i Europy poczynając od najmłodszych w grupie przedszkolaków a kończąc na uczniach liceum.
  Jeśli Ty lub Twoja firma chcielibyście dołączyć do zacnego grona naszych sponsorów skontaktuj się z nami wysyłając maila na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
  Serdecznie zapraszamy do współpracy i gwarantujemy, iż nasze dzieciaki warte są tego by w nie inwestować.

  W przeszłości (a mamy też nadzieję że w przyszłości) nasz klub wspierali:

  Hotel Senator             
        
  Marinero - Grzybowo
  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper