Wiktoria i Piotr mistrzami Kołobrzegu przedszkolaków

    W niedzielę 5 czerwca rozegrane zostały XIV Otwarte Mistrzostwa Przedszkolaków Kołobrzegu. Główne role w tych zawodach odegrali najmłodsi zawodnicy Solnego, trenujący w naszym klubie przez cały rok pod okiem Miłosza Rogali. Mistrzami Kołobrzegu Przedszkolaków w szachach w grupie dziewcząt została Wiktoria Rzeszotek, a w grupie chłopców - Piotr Werema (oboje Solny Grzybowo). W 16 osobowej grupie dziewcząt oprócz Wiktorii z naszego klubu startowała także Antonina Koniszewska, która zajęła 5 miejsce. W grupie chłopców, w której startowało 20 zawodników całe podium zajęli zawodnicy z Solnego. Jak już wspominaliśmy pierwsze miejsce z kompletem wygranych zajął Piotr Werema, drugie miejsce zajął Szymon Wącior a trzeci był Wiktor Kluska. Ósme miejsce w tych zawodach zajął Michał Kawerski, zaś ma 15  pozycji uplasował się Antoni Dzierkowski. Oprócz nagród i pucharów zawodnicy zdobyli swoje pierwsze kategorie szachowe. Zawody organizował Pan Włodzimierz Gabler, który od wielu lat organizuje te zawody, a pomagali w sędziowaniu nasi starsi zawodnicy: Hania Arabas i Wojtek Cirin.

    © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper