Po raz kolejny zagraliśmy z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

  Tradycyjnie  już zagraliśmy razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Tym razem w gościnnych progach Zespołu Szkół w Drzonowie na starcie zawodów pojawiła się grupa blisko 30 szachistów. Wyniki i  rywalizacja sportowa, której oczywiście nie brakowało, była tym razem mniej ważna niż szczytny cel naszego spotkania. Całość wpisowego zasiliła puszkę 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

    Tym razem udało na się zebrać  435,00 PLN, ale szachiści równie chętnie dodatkowo zasilali puszki korzystając z kawiarenki i innych atrakcji jakie w tym dniu zapewnione były w szkole w Drzonowie. Dziękujemy wszystkim, którzy przekazywali datki do  puszek.
   Ze sportowej strony turniej wygrał z dorobkiem 6 punktów  z 7 partii junior Solnego Grzybowo – Maciej Wącior. Drugie miejsce zajęła z wynikiem 5,5 punktu Julia Antolak z Solnego, a trzeci był senior kołobrzeskich szachów Leon Bręgoszewski.
  Klasyfikację dla lat 8 wygrał Jakub Chudyk z Solnego Grzybowo, przed koleżanką klubową Hanią Arabas i Adamem Garwolińskim z Dygowa.
  Wśród juniorów do lat 15 najlepszym okazał się  Miłosz Drzewiecki  UKS Refleks Gościno, przed Miłoszem Rogalą  i Krzysztofem Kabacińskim obaj z Solnego Grzybowo.
  Klasyfikację seniorów powyżej 60 roku życia wygrał Leon Bręgoszewski z OPP Neptun Kołobrzeg przed Tadeuszem Kucharskim z Kołobrzegu i Kazimierzem Łaszewskim z UKS Szach Gryfice.

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper