Szachowy Weekend w Galerii Kaskada

  W dniach 24 i 25  października 2015 roku po raz kolejny zorganizowano Szachowy Weekend w Galerii Kaskada. Wraz z wysoką frekwencja w Szczecinie zagościło wielu silnych szachistów, którzy rywalizowali o nagrody finansowe i bony pieniężne, których fundatorem była Galeria Kaskada Szczecin. W sobotę zorganizowano turniej w kategori Open, w niedzielę zaś odbyły się turniej dla najmłodszych w grupach wiekowych 8-14 lat.
  W sobotnim turnieju Open,  w którym wystąpiło sporo utytułowanych szachistów w tym, arcymistrz Mirosław Grabarczyk, trzech mistrzów międzynarodowych i dwóch mistrzów fide zagrało 5 zawodników Solnego.
  Najlepszym z naszych w tym turnieju był Maciej Kowalski, który miał 15 numer startowy, a zawody zakończył na 4 miejscu, z dorobkiem 7 punktów i remisami z arcymistrzem Grabarczykiem i mistrzem fide Robertem Kulą - gratulacje.  Miejsce 8 zajął Kacper Karwowski (13 numer startowy), który jednocześnie był najlepszym juniorem w zawodach.  Miejsce 13 i pierwsze wśród Pań zajęła Julia Antolak (19 numer startowy). 34 był Miłosz Rogala a 36 Krzysztof Kabaciński. W zawodach startowało 100 zawodników.
  • Pełne wyniki zawodów open >>>

  W niedzielę w zawodach juniorów w grupie do lat 12 wystartowało 3 naszych zawodników: Krzysztof Kabaciński, Miłosz Rogala oraz Julia Nowicka. W 24 osobowym towarzystwie nasi zawodnicy spisali się bardzo dobrze zajmując odpowiednio: pierwsze miejsce: Krzysztof Kabaciński, trzecie: Miłosz Rogala oraz piąte Julia Nowicka - najlepsza w kategorii juniorek do lat 12.
  • Pełne wyniki zawodów juniorów do lat 12 >>>

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper