Turniej z okazji WOŚP 2015 - komunikat

  Szachiści Razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy

  Gminny Klub Szachowy „Solny”  zaprasza na Turniej Szachowy, który odbędzie się w niedzielę 11 stycznia  2015 r. o godz. 12:00 w Szkole Podstawowej w Dźwirzynie przy ul Hanki Sawickiej 27 – tuż obok Gminnego Centrum Sportu (www.sport.dzwirzyno.pl), gdzie odbędą się inne atrakcyjne imprezy związane z XXIII Finałem WOŚP.  Zawody zostaną rozegrane na dystansie 7 lub 9 rund  (przy ilości zawodników większej niż 30 osób) po 15 minut na zawodnika, kojarzenie systemem szwajcarskim. Zapisy na stronie :www.chessarbiter.com , mailem na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub  przed turniejem do godz. 11:30.

  Wpisowe  do turnieju  – 10 zł  (mile widziane większe wpłaty) wcałości przekazane zostanie na rzecz 23 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

  Nagrody: Pamiątkowe  puchary i dyplomy  23 finału WOŚP -  dla zwycięzców,  najlepszych juniorów, oraz szachistów amatorów
  Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa w turnieju, a tym samym wspomożenia szczytnej akcji organizowanej przez Jurka Owsiaka.

  UWAGA: Rozpoczęcie turnieju godzina 12:00

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper