Nasi zawodnicy na Mistrzostwach Europy we Wrocławiu

  W dniach 19-21 grudnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich. W stolicy Dolnego Śląska rywalizowało  blisko 800 szachistów z 32 krajów, wśród których była trójka zawodników Solnego Grzybowo: Julia Antolak, Maciej Wącior i Kacper Karwowski.
  Nasi zawodnicy radzili sobie bardzo dzielnie wygrywając wiele partii z wyżej notowanymi rywalami. W turnieju szachów błyskawicznych najlepiej z naszych zawodników poradziła sobie Julia Antolak, która zgomadziła 12 punktów i wygrała klasyfikację dziewcząt do lat 14, w turnieju szachów szybkich najwyżej z naszych uplasował się Maciek Wącior i zdobył II miejsce w swojej grupie rankingowej.

  Wynik naszych zawodników:

  Turniej szachów błyskawicznych:

  Julia Antolak  12 pkt - I miejsce  w grupie dziewcząt do lat 14 (223 w klasyfikacji open),
  Kacper Karwowski 11.5 pkt (245 -miejsce w klasyfikacji open),
  Maciej Wącior 11 pkt (  294 - miejsce w klasyfikacji open),

  Turniej szachów szybkich:

  Maciej Wacior 6,5pkt (187 open) - II miejsce w grupie rankingowej do 1800
  Kacper Kawowski 6pkt (242 open),
  Julia Antolak 6pkt (271 open) - II miejsce w klasyfikacji dziewcząt do lat 14,

  startowało 800 zawodników.
  • Pełne wyniki oraz informacje z Mistrzost Europy we Wrocławiu na stronie organizatorów >>> klikinij tu  Sala Gry w Hali Stulecia we Wrocławiu  Ceremonia nagrodzenia najlepszych (wśród najlepszych na scenie Julia Antolak)
  Foto: strona organizatorów.
  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper