Awans Krzysia do Mistrzostw Polski 2014

  Krzysztof Kabaciński zawodnik GKSz Solny Grzybowo awansował do finału mistrzostw Polski Juniorów do lat 10 w szachach klasycznych 2014. Nasz zawodnik zajął I miejsce w Turnieju Pierwszej Szansy, (jest to pierwszy turniej eliminacyjny do Mistrzostw Polski Juniorów w 2014 r.) ,który został rozegrany w pierwszym tygodniu wakacji w Ustroniu – Jaszowcu . Najlepszych czterech zawodników z grupy 10 latków turnieju uzyskiwało awans do ścisłego finału. 
  Krzyś w 9 partiach zdobył 8 punktów (7 razy wygrywając i notując dwa remisy) i  z przewagą 1 punktu wygrał zawody wśród 25 zawodników w tej grupie wiekowej.

  Gratulacje dla Krzysztofa, który na tą chwilę jest drugim finalistą przyszłorocznych mistrzostw z naszego klubu (awans ma już zapewniony brązowa medalistka Mistrzostw Polski 2013 w grupie dziewcząt do lat 14 – Julia Antolak)

  Pozostali nasi zawodnicy będą mieli szansę awansu z wrześniowych półfinałów Mistrzostw Polski, które zostaną rozegrane w Łazach, za których oczywiście będziemy trzymać kciuki.
  • Pełne wynik zawodów dostępne są tu >>>klinkij

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper