Mistrzostwa Gminy Kołobrzeg

  W sobotę 19.11.2011r. z udziałem 50 zawodników w Gminnym Centrum Sportu i Rekreacji odbyły się Otwarte Mistrzostwa Gminy Kołobrzeg w szachach szybkich P-15. Mistrzem naszej Gminy na rok 2011 został Tomasz Kamieniecki – zawodnik i trener młodzieży Hetmana Politechniki Koszalin, który zdobył 7 punktów w 9 partiach. Tuż za nim także z 7 punktami uplasowali się juniorzy: Tobiasz Smal – Szach Gryfice i Maciej Wącior – Solny Grzybowo.

   

  Rozdano także puchary w poszczególnych kategoriach i tak:


  - najlepszą kobietą okazała się Julia Antolak – Solny Grzybowo 6 punktów(8-miejsce w klasyfikacji open),
  - w kategorii Gimnazjów dziewcząt – Klara Czaplewska – Hetman Politechnika Koszalin,
  - w kategorii Gimnazjów chłopców – Tobiasz Smal,
  - w kategorii Szkół Podstawowych dziewcząt – Julia Antolak – Solny Grzybowo,
  - w kategorii Szkół Podstawowych chłopców – Maciej Wącior – Solny Grzybowo,
  - w kategorii Szkół Podstawowych (do klasy III) dziewcząt – Jagoda Bieńko – Refleks Gościno
  - w kategorii Szkół Podstawowych (do klasy III) chłopców – Krzysztof Kabaciński – Neptun Kołobrzeg.
  - najlepszymi graczami - mieszkańcami naszej gminy okazali się: Maciej Wącior i Maciej Kowalski - zawodnicy Solnego Grzybowo, którzy zajęli odpowiednio trzecie i piąte miejsce w klasyfikacji open.

  Puchary oraz nagrody wręczył Wójt Gminy Kołobrzeg Pan Tadeusz Kowalski. Bardzo cieszy spora liczba uczestników, w tym zdecydowana większość młodzieży, który postawili trudne warunki doświadczonym zawodnikom w walce o tytuł mistrza naszej Gminy, o czym świadczy bardzo wyrównana czołówka oraz to że o zwycięstwie w turnieju zadecydowała punktacja pomocnicza.
  Współorganizatorami zawodów wraz z Gminnym Klubem Szachowym Solny Grzybowo byli: Gmina Kołobrzeg, Gminne Centrum Sportu i Rekreacji oraz Bank Zachodni WBK Odział Kołobrzeg, dzięki którym ta impreza mogła się odbyć, a zawodnicy otrzymali upominki i puchary. Zarząd klubu wraz z ucząca się w nim młodzieżą pragną za to bardzo serdecznie podziękować.

  Szczegółowe wyniki zawodów dostępne są tu >>>>

  Więcej zdjęć z imprezy w fotogalerii na stronie klubu Solny Grzybowo >>>>

   

  Mistrzostwa Gminy

  Mistrzostwa Gminy

  Mistrzostwa Gminy

  Mistrzostwa Gminy

  Mistrzostwa Gminy

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper