Mistrzostwa Polski Przedszkolaków

  W dniach 8-10maja 2009r. w Chotowej w woj. Podkarpackim odbyły się Mistrzostwa Polski Przedszkolaków. Pierwszego dnia rozgrywane były zawody na dystansie 15 minut, dwa kolejne dni to partie pół godzinne.
  Nasz klub reprezentowany był przez trójkę zawodników: Małgosię Ciesielską w grupie dziewcząt oraz Mirona Dembskiego i Wojtka Wąciora w grupie chłopców.
  Nasi zawodnicy walczyli bardzo dzielnie zaznaczając swoje uczestnictwo miejscami :
  Małgosia Ciesielska – 10 miejsce w P15 i 11miejsce w P30 (startowało 24zawodniczek).
  Miron Dembski – 17miejsce w P15 i 15 miejsce w P30
  Wojtek Wącior – 36 miejsce w P15 i 49 miejsce w P30.
  W grupie chłopców startowało 63 zawodników. Zawody stały na bardzo wysokim poziomie, miejsca naszych zawodników nie przynoszą wstydu. Dobry występ w P30 zanotował Miron, który zdobywając 6 punktów w 9 partiach zajął 15 miejsce. Z taką samą ilością punktową sklasyfikowany został zawodnik  na miejscu 8, ale Miron miał gorszą punktację pomocniczą. W czołówce turnieju było bardzo tłoczno, a jedna wygrana partia więcej dawała szansę na walkę o medal. Cóż tak w sporcie bywa. Wszystkim przedszkolakom należą się brawa za występ, walkę i włożony trud .

  Szczegółowe wynik zawodów dostepne są poniżej:
  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper