Zmagania przedszkolaków rozpoczęte

    W sobotę 14 lutego 2009r. w przedszkolu nr. 1 rozpoczęły się zmagania najmłodszych szachistów. Wystartował kolejny turniej Grand Prix Przedszkolaków organizowany przez Pana Włodzimierza Gablera - Klub Szachowy Skoczki Kołobrzeg. W zawodach wystartowało 90 młodych szachistów - przedszkolaków.
    Miło nam, że do wyróżnających się zawodników należeli "Solniacy" na codzień trenujący w świetlicy w Grzybowie : zwyciężył z kompletem 6 punktów "nowy" w naszym towarzystwie trenujący w naszym klubie od początku lutego - Miron Dembski. Drugie miejsce zajął Michał Królicki 5 punktów z 6, 8 miejsce zajęła Małgosia Ciesielska zdobywczyni 4,5 punkta. Miejsce 11 zajął Wojtek  Wącior - 4 punkty, a 23 Szymon Pawlicki - 3,5 punktu.
    Gratulujemy naszym najmłodszym zawodnikom i życzymy powodzenia w kolejnych zmaganiach za miesiąc. Słowa uznania trzeba też przekazać pod adresem okiekujących się najmłodzszymi Waldemarowi Kujawie i pomagających mu Markowi Duszkiewiczowi i Borysowi Tofilowi - gratulacje!    foto: Szkółka Szachowa Skoczki
    © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper