Turniej im. J. Kochana 2008r.

     

    W dniach od 4 do 13 sierpnia 2008r. w Hali Liceum im. Broniewskiego w Koszalinie rozgrywany był Turniej im. J. Kochana. W turnieju zagrała 4 zawodników Solnego. Duże brawa należą się dwójce naszych zawodników: Jakubowi Gabryjałowiczowi i Maciejowi Kowalskiemu. Kuba zajął znakomite 5 miejsce w bardzo silnym turnieju B, w którym startowało 69 zawodników. Nasz zawodnik zgromadził na swoim koncie 6,5 punktu i tylko punktacją pomocniczą przegrał walkę o trzecie miejsce w turnieju. W grupie C, w której startowało 27 zawodników doskonałe 6 miejsce zdobył Maciej Kowalski 5,5 punktu, który robi bardzo duże postępy szachowe. Maciek wypełnił normę na III kategorię szachową i zanotował kilka zwycięstw z wyżej notowanymi i bardziej od niego doświadczonymi zawodnikami. Gratulacje. Nieco słabiej w turnieju wypadła Julia Antolak, która zdobyła 4,5 punktu 15 miejsce, po której widać było zmęczenie po bardzo dużym wysiłku z przed tygodnia potrójnym Mistrzostwie Polski zdobytym w Lublinie. Ostatni z naszych zawodników w turnieju C - Dawid Włodarczyk został z przyczyn losowych wycofany z turnieju po 3 rundach.

    © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper