Grand Prix 2021/2022 - zakończone

  W sobotę 18 czerwca 2022r. rozegrany został ostatni czwarty turniej Coffeedesk Grand Prix Szkół Podstawowych, który rozgrywany był pod Patronatem Wójta Gminy Kołobrzeg, a organizowany przez klub szachowy Solny.

  W grupie klas 1-3 wygrał Max Wojnicki z SP2 Trzcianka, który zdobył 6 punktów w 7 partiach. Tyle samo punktów w turnieju miał zawodnik Solnego – Piotr Werema, ale pierwsze miejsce przegrał gorszą punktacją pomocniczą. Na trzecim miejscu uplasował się Szymon Wącior (Solny Grzybowo) z dorobkiem 4,5 punktu.

  W grupie klas 4-8 pierwsze miejsce zajęła zawodniczka Solnego – Hanna Arabas. Drugą pozycję zajęła Julia Byszewska a trzecie miejsce – Bartosz Wojnicz.

  Tak jak wspominaliśmy był to ostatni turniej naszego Grand Prix i po jego zakończeniu oprócz wręczenia nagród za czwarty turniej nasza najlepsza zawodniczka klubowa – arcymistrzyni Julia Antolak wręczyła najlepszym zawodnikom całego cyklu puchary oraz nagrody – zegary szachowe.

  W cyklu Grand Prix Coffeedesk 2021/2022 najlepszymi zostali:

  W grupie klas 1-3:

  1. Adam Smoląg – 148pkt
  2. Hanna Pawlik – 132pkt
  3. Piotr Werema -122pkt

  W grupie klas 4-8:

  1. Bartosz Wojnicz – 168 pkt
  2. Wojciech Cirin – 164 pkt
  3. Julia Byszewska – 160pkt

  Nasze zawody nie mogłyby się odbyć bez pomocy firmy CoffeeDesk, Gminy Kołobrzeg  - fundatorom nagród dla dzieci oraz Gminnemu Ośrodkowi Sportu, Turystyki i Rekreacji w Dźwirzynie, który umożliwił rozgrywanie turnieju we wspaniałych warunkach w sali konferencyjnej Centrum Sportów Wodnych. Dziękujemy.

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper