Miłosz wygrywa turniej w Rąbinie.

  Zawodnik Solnego Miłosz Rogala  wygrał VIII Regionalny Turniej Szachowy o Puchar Wójta Gminy Rąbino.  Reprezentant naszego klubu okazał się najlepszym w 82 osobowym gronie startujących w zawodach  dnia 2 kwietnia 2022r. w Rąbinie. Miłosz w 9 rozegranych rundach zanotował 6 wygranych i 3 remisy co z dorobkiem 7,5 punktu dało mu zwycięstwo w turnieju.
  Zawodnik Solnego to mieszkaniec  naszej gminy, tegoroczny maturzysta, na co dzień dzielący się  swoją wiedzą szachową z najmłodszymi zawodnikami Solnego prowadząc dla nich zajęcia w Grzybowie.  
  W turnieju w Rąbinie startował także drugi zawodnik Solnego – Alan Kmitowski z Grzybowa, który z dorobkiem 5 punkt ów zajął 34 miejsce w 82 osobowej stawce.

   

   

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper