Drugie miejsce w Złotej Wieży

19 maja 2018 w Centralnym Ośrodku Szkolenia LZS w Mielnie rozegrano Wojewódzki Finał Turnieju Szachowego Ludowych Zespołów Sportowych "O Złotą Wieżę". Turniej został przeprowadzony systemem kołowym na dystansie 7 rund granych tempem szachów szybkich. Dwie najlepsze drużyny wywalczyły awans do Ogólnopolskiego Finału. Premiowane awansem miejsca zajęła zwycięska drużyna KSz HETMAN Koszalin 12 pkt w składzie Filip Łuczak, Ryszard Sokołowski, Gracjan Grzesik, Aleksandra Trembowiecka-Wysota. Drugie miejsce i awans uzyskała drużyna GKSz SOLNY Grzybowo 12 pkt w składzie Julia Antolak, Maciej Wącior, Miłosz Rogala, Maria Gościniak. Nasza druga drużyna w składzie: Maciej Kowalski, Miłosz Drzewiecki, Michał Kuczyński i Hanna Arabas zajęła piąte miejsce w zawodach.