Pierwszy zjazd drużynowej zachodniopomorskiej ligi juniorów

    W niedzielę 23 kwietnia w Szczecinie w siedzibie klubu szachowego Gryf  Szczecin odbył się pierwszy zjazd drużynowej zachodniopomorskiej ligi juniorów. Na starcie zawodów zgłosiło się pięć czteroosobowych drużyn ze Szczecina, Koszalina, Gryfic, Choszczna i Grzybowa.
    Nasza drużyna w składzie Maciej Wącior, Miłosz Rogala, Julia Nowicka i Michał Kuczyński w pierwszych dwóch rozegranych meczach w Szczecinie wygrała z gospodarzami pierwszego  zjazdu Gryfem Szczecin  w stosunku 3:1. Niestety w kolejnym pojedynku to my ulegliśmy 3:1 drużynie AKSz Hetman Politechnika Koszalin i na półmetku rozgrywek zajmujemy drugie miejsce.
    Kolejny zjazd połączony z zakończeniem zawodów odbędzie się w sobotę 13 maja 2017r. a gospodarzem tych zawodów będzie nasz klub. Naszych zawodników czekają pojedynki z zespołami z Gryfic i Choszczna. Wszystkich sympatyków szachów zapraszamy do kibicowania naszemu zespołowi 13 maja w świetlicy w Grzybowie od godz. 10.00.

    © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper