Arcymistrz Aleksander Miśta zwycięzcą Turnieju o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg.

  Ostatnim akordem obchodów XX-lecia Gminnego Klubu Szachowego Solny Grzybowo był zakończony wczoraj sześciodniowy turniej open o Puchar Wójta Gminy Kołobrzeg Włodzimierza Popiołka. Od 30 września do 6 października gościliśmy w Dźwirzynie na naszym turnieju  szachistów z Polski i Ukrainy, którzy na dystansie 9 rund walczyli o puchary  i nagrody ufundowane przez naszych sponsorów.

  Ostatecznie zawody wygrał z kompletem 9 zwycięstw  Arcymistrz Aleksander Miśta reprezentujący klub Miedź Legnica. Drugie miejsce z dorobkiem 7 punktów zajął kolejny arcymistrz Mirosław Grabarczyk - Baszta Żnin, a podium uzupełnił bardzo dobrze prezentujący się w tych zawodach 17-latek z Solnego Grzybowo - Maciej Wącior, który zdobył 6 punktów.
  Kolejne miejsca w turnieju zajęli: czwarte - Mikhail Gerasimenyk z Ukrainy, piąte - Julia Antolak - Solny Grzybowo, szóste - Anastasiya Rakhmangulova - z Ukrainy, siódme arcymistrz Włodzimierz Schmidt - Akademia Szachowa Gliwice, ósme Bartosz Gościniak - Solny Grzybowo, dziewiąte - Tomasz Gościniak - Solny Grzybowo a dziesiątkę zamknęła również nasza zawodniczka Maria Gościniak.
  Puchary i nagrody dla najlepszych wręczył Wójt Włodzimierz Popiołek, dziękując wszystkim za przybycie do Dźwirzyna i zapraszając częściej do odwiedzenia naszej pięknej gminy.
  Wszyscy uczestnicy zarówno turnieju głównego jak i dwóch zakończonych w ubiegły weekend (czytaj tu), podkreślali bardzo dobrą organizację imprezy oraz gościnne przyjecie w Dźwirzynie zapewniając, że z  chęcią odwiedzą nas jeszcze w przyszłości.
  Zarząd klubu Solny Grzybowo dziękuje wszystkim, którzy pomogli finansowo oraz organizacyjnie w przeprowadzeniu imprezy.

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper