Mikołaj czwarty w Koszalinie

AKSz Hetman Politechnika Koszalińska włączył się do akcji 90-lecia Polskiego Związku Szachowego. Tym samym zorganizował w dniiu 6 marca turniej szachowy dla dzieci, w którym wystartowało 71 osób, w tym trójka zawodników Solnego. Najlepszym z naszych zawodników okazał się Mikołaj Szydłowski, który z dorobkiem 5 punktów w 6 partiach zajął czwarte miejsce, przegywając lokatę na podium tylko gorszą punktacją pomocniczą. Turniej wygrała z kompletem 6 zwycięstw Agnieszka Polakowska z AKSz Hetman Politechnika Koszalińska. Drugie miejsce zajął  Tadeusz Błahut z z AKSz Hetman Politechnika Koszalińska 5 pkt. , a trzecie  Bartłomiej Hryniewski z UKS Szach Gryfice 5 pkt.

Dwójka naszych młodszych zawodników:  Hanna Arabas "ugrała" 3 punkty i zajęła 36 pozycję, a Jakub Chudyk z dorobkiem 2,5 punktów był 46 w stawce 71 zawodników.