Solny dziewiątym klubem w kraju w klasyfikacji Polskiej Federacji Sportu Młodzieżowego.

    Końcówka roku to czas podsumowań. Takowe zrobiła również Polska Federacja Sportu Młodzieżowego publikując wyniki współzawodnictwa sportowego dzieci i młodzieży w 2015 roku. Miło nam zakomunikować, że wśród ponad 150 sklasyfikowanych klubów szachowych w Polsce Gminny Klub Szachowy Solny z dorobkiem 51 punktów uplasował się na 9 miejscu w Polsce, będąc jednocześnie najlepszym klubem w naszym województwie.
    Punkty dla naszego klubu zawodnicy zdobywali podczas swoich występów na imprezach rangi Mistrzostw Polski w 2015r. w szachach klasycznych, szybkich i błyskawicznych i tak punkty dla naszych barw klubowych w bieżącym roku zdobyli: Julia Antolak 29 punktów, Maciej Wącior 9 punktów, Maciej Kowalski 5 punktów, Kacper Karwowski 3 punkty, Julia Nowicka 3 punkty oraz Krzysztof Kabaciński 2 punkty. Podziękowania i gratulacje dla wszystkich zawodników za godne reprezentowanie klubu.

    W 2016roku, klub w finałach Mistrzostw Polski będzie reprezentowało 6 osób, które zdobyły awans  w Mistrzostwach Międzywojewódzkich i tak w grupie chłopców do lat 18 wystąpią Kacper Karwowski i Maciej Wącior, dziewcząt do lat 16 - Julia Antolak, dziewcząt do lat 14 - Julia Nowicka, chłopców do lat 14 - Miłosz Rogala i chłopców do lat 12 - Krzysztof Kabaciński. Życząc w przyszłym roku jak najlepszych osiągnięć póki co zachęcamy do solidnych treningów, tak aby w przyszłym roku wyniki były jeszcze lepsze.


    © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper