Nasi zawodnicy na Mistrzostwach Europy we Wrocławiu

W dniach 19-21 grudnia w Hali Stulecia we Wrocławiu odbyły się Mistrzostwa Europy w Szachach Szybkich. W stolicy Dolnego Śląska rywalizowało  blisko 800 szachistów z 32 krajów, wśród których była trójka zawodników Solnego Grzybowo: Julia Antolak, Maciej Wącior i Kacper Karwowski.
    Nasi zawodnicy radzili sobie bardzo dzielnie wygrywając wiele partii z wyżej notowanymi rywalami. W turnieju szachów błyskawicznych najlepiej z naszych zawodników poradziła sobie Julia Antolak, która zgomadziła 12 punktów i wygrała klasyfikację dziewcząt do lat 14, w turnieju szachów szybkich najwyżej z naszych uplasował się Maciek Wącior i zdobył II miejsce w swojej grupie rankingowej.

Wynik naszych zawodników:

Turniej szachów błyskawicznych:

Julia Antolak  12 pkt - I miejsce  w grupie dziewcząt do lat 14 (223 w klasyfikacji open),