Maciej najlepszy w turnieju o Puchar Starosty

Drukuj
W  dniu 14.12. 2014r. w Ognisku Pracy Pozaszkolnej przy ul. Mazowieckiej 1, w Kołobrzegu odbył się Mikołajkowy Turniej Szachowy o Puchar Starosty Kołobrzeskiego. W klasyfikacji OPEN zwyciężył:
Wącior Maciej – GKSz Solny Grzybowo 8 pkt, II miejsce zajął Kubiak Jakub – UKS Szach Gryfice 7 pkt.,  po 6 punktów zdobyli: III miejsce  Twardogiel Tadeusz – Wolin (MBch 41,00; Bch 54,00), IV miejsce Ciesielski Jan UKS OPP Neptun Kołobrzeg (MBch 39,00; Bch 49,50), V miejsce Grzesik Gracjan AKS
z Hetman - Politechnika Koszalińska (MBch 38,00; Bch 48,50), VI miejsce Kossowski Paweł UKS OPP Neptun Kołobrzeg (MBch 35,50; Bch 44,50).

Trzecie miejsce w klasyfikacji do lat 10 zdobył nasz zawodnik Krzysztof Kabaciński, który zgromadził 5punktów.