Nasi zawodnicy najlepsi w Gryficach

Dwoje juniorów Solnego Grzybowo Maciej Kowalski i Kacper Karwowski okazali się najlepszymi zawodnikami w XII Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic.  Ósme miejsce i pierwsze wśród kobiet zajęła ich koleżanka klubowa Julia Antolak.

16 lutego, w podziemiach Miejskiej Biblioteki Publicznej w Gryficach, rozegrano: XII Turniej o Puchar Burmistrza Gryfic. Był to 2. turniej z cyklu Grand Prix Wybrzeża 2014.  W zawodach wystartowało 29 zawodników.  Jak już wspomnieliśmy ton rozgrywkom nadawali nasi juniorzy,  na co dzień uczniowie I LO im. M. Kopernika w Kołobrzegu.  Maciej w 9 partiach zdobył 8 punktów (nie przegrywając żadnej partii, a notując jedynie dwa remisy), Kacper zaś zdobył 7,5 punktu : jeden remis  oraz porażka z Panem Tadeuszem Twarogielem z Wolina, który zajął 3 miejsce w turnieju.

Gratulacje dla zawodników i powodzenia w kolejnych turniejach z cyklu Grand Prix Wybrzeża, z których kolejne  rozegrane zostaną w Trzebiatowie oraz Połczynie Zdroju oraz przede wszystkim na zbliżających się już za miesiąc Mistrzostwach Polski Juniorów.