Turniej WOŚP 2014 - komunikat

  Zapraszamy do Dźwirzyna

  Szachiści Razem z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy


  Gminny Klub Szachowy „Solny”  zaprasza na Turniej Szachowy, który odbędzie się w niedzielę 12 stycznia  2014 r. o godz. 10:00 w Szkole Podstawowej w Dźwirzynie przy ul Hanki Sawickiej 27 – tuż obok Gminnego Centrum Sportu (www.sport.dzwirzyno.pl), gdzie odbędą się inne atrakcyjne imprezy związane z XXII Finałem WOŚP.  Zawody zostaną rozegrane na dystansie  9 rund  po 15 minut na zawodnika, kojarzenie systemem szwajcarskim. Zapisy na stronie :www.chessarbiter.com , mailem na adres:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. lub  przed turniejem do godz. 9:45.


  Wpisowe  do turnieju  – dzieci 5zł, dorośli 10 zł  (mile widziane większe wpłaty) w całości przekazane zostanie na rzecz 22 Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.


  Nagrody: Pamiątkowe  puchary i dyplomy  22 finału WOŚP -  dla zwycięzców,  najlepszych juniorów, oraz szachistów amatorów ( nie posiadających kategorii szachowej).
  Serdecznie zapraszamy do licznego uczestnictwa w turnieju, a tym samym wspomożenia szczytnej akcji organizowanej przez Jurka Owsiaka.

   

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper