Agata i Maciej na MP do lat 16 i 18

W Solinie w połowie marca odbyły się Mistrzostwa Polski do lat 16 i 18, w których udział wzięła dwójka naszych zawodników : w grupie dziewcząt do lat 18 - Agata Przybylska oraz chłopców do lat 16 Maciej Kowalski.
    Agata "ugrała" 4,5 punktu z 9 partii i zajęła 18 miejsce wśród 32 startujących zawodniczek. Maciek, zaś zajął w grupie do lat 16 miejsce 23 wśród 53 startujących zawodników.  Wyniki te uznać trzeba za udane, gdyż zawodnicy zajęli wyższe miejsca od numerów startowych. Szczególnie występ Maćka młodszegow roczniku należy zaliczyć na plus, gdyż startując z 39 numerem startowym zajął 23 miejsce notując zwycięstwa z wyżej notowanymi rywalami.