4 medale Wojewódzkiej Olimpiady Młodzieży

Zawodnicy naszego klubu doskonale zaprezentowali się na XI Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży w Szachach, która odbyła się w Łazach.Z zawodów wróciliśmy z 4 medalami: 2 złote, które zdobyli Julia Antolak w grupie dziewcząt do lat 10 i Jakub Gabryjałowicz w grupie chłopców do lat 14, oraz 2 brązowe: Maciej Kowalski - chłopcy do lat 14 i Dominika Rewers - dziewczęta do lat 12. Bardzo blisko podium byli nasi pozostali zawodnicy  - Maciej Wącior zdobył 4 miejsce w grupie chłopców do lat 12, a 6 w tej samej kategorii wiekowej był Krzysztof Królicki. W grupie chłopców do lat 10 bardzo dzielnie walczyli nasi osmiolatkowie - Maciej Makszewski był 9, Miron Dembski 11, a Wojtek Wącior 17, a Michał Królicki 24 na 38 startujących osób. Mając na uwadze to, że zawodnicy byli młodzi od większościrywali o 2 lata należą im się duże słowa uznania za wynik.

Ten dorobek pozwolił naszemu klubowi zdobyć drugie miejsce w punktacji drużynowej klubów województwa zachodniopomorskiego, ustępując pola tylko Hetmanowi Koszalin.
    Za nami uplasowały się min.  Biały Pion Gryfino,Gryf Szczecin, UKS Szach Gryfice, , Mechanik Stargard Szczeciński,

Gratulację należą się wszystkim zawodnikom, ale także kadrze trenerskiej i rodzicom.