Sukcesy naszych przedszkolaków

  Swoje tegoroczne zmagania zakończyli nasi przedszkolacy. Co ważne zwyciężając, bądź będąc bardzo wysoko w klasyfikacji Grand Prix Kołobrzegu. Klasyfikację indywidualną GP wygrał Mateusz Jasiński z Solnego, czwarte miejsce  zajął Marcel Gajkowski,  siódme Szymon Pawlicki,  dwunaste Julia Nowicka  a 33 miejsce Marysia Bogdańska (która ze względu na zdrowie nie wystartowała w 2 pierwszych turniejach) w grupie 113 sklasyfikowanych zawodników jest wynikiem bardzo dobrym.
  Dodać do tego należy zwycięstwa naszych zawodników w Grand Prix Przedszkoli Koszalina , medale w Mistrzostwach Województwa Mateusza i Marcela  oraz 7 miejsce w Mistrzostwach Polski Marcela Gajkowskiego.
  Zakończeniem tegorocznych zmagań przedszkolaków były dwudniowe Otwarte Mistrzostwa Kołobrzegu przedszkolaków, które rozegrane zostały w Hotelu Pro-Vita. Tu także do czołówki zawodów należeli nasi zawodnicy. Drugie miejsce przegrywając jedynie bucholzem zdobył Mateusz Jasiński, a tuż za nim był Marcel Gajkowski. Szkoda, że w turnieju nie zagrał Szymon, bo być może sprawiłby niespodziankę.  W grupie dziewcząt  3 miejsce zajęła Julia Nowicka a 5 Marysia Bogdańska.
  Gratulujemy naszym przedszkolakom, ich trenerom i rodzicom  oraz życzymy kolejnych sukcesów.
                              

   

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper