10 miejsce Macieja w Pucharze Polski do lat 8

W dniach 1-3 maja w Międzyzdrojach odbyły się zawody Pucharu Polski młodzików do lat 8. W turnieju startowało 5 naszych zawodników: Miron Dembski, Maciej Makszewski, Michał Królicki i Wojtek Wącior w grupie chłopców oraz Małgorzata Ciesielska w grupie dziewcząt. W zawodach najlepiej zaprezentował się Maciek Makszewski, który z 6 zdobytymi punktami uplasował się na 10 pozycji w stawce 60 zawodników. Maciej dobrym występem wypełnił normę na III kategorię szachową - gratulacje. Trochę słabiej wypadli pozostali nasi zawodnicy, którzy zdobyli po 4 punkty, i zajęli dalsze miejsca.