Dawid najlepszy w 4 turnieju GP Szkół Kołobrzeskich

W sobotę 28 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 rozegrany został czwarty turniej z cyklu Grand Prix Kołobrzeskich Szkół Podstawowych. W turnieju wystartowało 41 zawodników, grano na dystansie 7 rund, a pierwszoplanowe role odrywali nasi reprezentanci.
    Zwyciężył z dorobkiem 6 punktów Dawid Włodarczyk. Tyle samo punktów zdobył Maciej Wacior, który zajął 3 miejsce. Miejsce 4 zajęła Julia Antolak – 5,5 pkt., piąte – Maciej Kowalski – 5 punktów. Po 4,5 punktu zdobyli Dominika Rewers (9miejsce)  i Krzysztof Królicki (11 miejsce). Jan Ciesielski zdobył tym razem 3 punkty co dało mu 29 lokatę.
    Doskonale wśród reprezentantów szkół podstawowych wypadli przedszkolacy  trenujący w naszym klubie:
    Miron Dembski – 4 punkty (15 miejsce), Michał Królicki i Wojtek Wacior po 3 punkty (27 i  28 miejsce) oraz 6 letnia Małgosia Ciesielska 2 punkty .

W klasyfikacji generalnej po 4 turniejach w pierwszej 10 jest aż 7 naszych zawodników:
    Miejsce pierwsze zajmuje Dawid Włodarczyk, trzecie – Krzysztof Królicki, czwarte – Maciej Kowalski, szóste – Julia Antolak, siódme – Maciej Wącior, ósme –Dominika Rewers i dziewiąte – Jan Ciesielski. Walka do końca Grand Prix zapowiada się więc bardzo emocjonująca.