Dawid najlepszy w 4 turnieju GP Szkół Kołobrzeskich

  W sobotę 28 lutego w Szkole Podstawowej nr 3 rozegrany został czwarty turniej z cyklu Grand Prix Kołobrzeskich Szkół Podstawowych. W turnieju wystartowało 41 zawodników, grano na dystansie 7 rund, a pierwszoplanowe role odrywali nasi reprezentanci.
  Zwyciężył z dorobkiem 6 punktów Dawid Włodarczyk. Tyle samo punktów zdobył Maciej Wacior, który zajął 3 miejsce. Miejsce 4 zajęła Julia Antolak – 5,5 pkt., piąte – Maciej Kowalski – 5 punktów. Po 4,5 punktu zdobyli Dominika Rewers (9miejsce)  i Krzysztof Królicki (11 miejsce). Jan Ciesielski zdobył tym razem 3 punkty co dało mu 29 lokatę.
  Doskonale wśród reprezentantów szkół podstawowych wypadli przedszkolacy  trenujący w naszym klubie:
  Miron Dembski – 4 punkty (15 miejsce), Michał Królicki i Wojtek Wacior po 3 punkty (27 i  28 miejsce) oraz 6 letnia Małgosia Ciesielska 2 punkty .

  W klasyfikacji generalnej po 4 turniejach w pierwszej 10 jest aż 7 naszych zawodników:
  Miejsce pierwsze zajmuje Dawid Włodarczyk, trzecie – Krzysztof Królicki, czwarte – Maciej Kowalski, szóste – Julia Antolak, siódme – Maciej Wącior, ósme –Dominika Rewers i dziewiąte – Jan Ciesielski. Walka do końca Grand Prix zapowiada się więc bardzo emocjonująca.  Dawid Włodarczyk  Maciej Wącior  Julia Antolak


  Maciej Kowalski  Dominika Rewers  Krzysztof Królicki  Miron Dembski  Jan Ciesielski  Wojciech Wącior  Michał Królicki  Małgosia Ciesielska
   

   

  © 2016 Gminny Klub Szachowy Solny Grzybowo. Projekt by JoomShaper