Miłosz i Borys najlepsi w Kamieniu

W Kamienieniu Pomorskim 13 grudnia odbyły się Mistrzostwa województwa w szachach P15. Bardzo  nam miło, że pierwszoplanowe role odegrali tam nasi reprezentanci. W zawodach pierwsze miejsce zajął Miłosz Rudnicki ("Solny" Grzybowo), który wyprzedził Borysa Tofila ("Solny" Grzybowo) i Krzysztofa Jędruszka (UKS SZACH Gryfice). Nasi zawodnicy zdobyli równo po 8 punktów (w bezpośrednim pojedynku osiągając remis) i o pierwszym miejscu zadecydowała punktacja pomocnicza
    W klasyfikacji juniorów do lat 9 czwarte miejsce zdobył Jan Ciesielski, trzeci do lat 12 był Maciej Wącior, a Adam Tofil  w tej kategorii był 9. Szóste miejsce w klasyfikacji juniorów do lat 15 zajęła Agata Przybylska, a dwaj nasi zawodnicy Borys Tofil i Marek Duszkiewicz wygrali klasyfikację do lat 18.