Borys mistrzem powiatu kołobrzeskiego

59 zawodników z wzięło udział w „Otwartych Mistrzostwach Powiatu Kołobrzeskiego P-15” w szachach. Mistrzem naszego powiatu na rok 2009 został Borys Tofil zawodnik Solnego Grzybowo, który zdobył 8 punktów w 9 partiach. Tuż z Borysem uplasowali się dwaj zawodnicy UKS Szach Gryfice – Krzysztof Jędruszek 7,5 punktu i Kamil Puszkarek 7,5 punktu. Do Kołobrzegu oprócz miejscowych zawodników zawitali także szachiści min. z Koszalina, Gryfic, Trzebiatowa. Nagrody wręczył Pan Włodzimierz Adam Radny Powiatowy – członek Zarządu Powiatu Kołobrzeskiego. Prowadzona była również klasyfikacja w grupach wiekowych Najlepszymi w swoich kategoriach zostali: