III Mistrzostw Kołobrzegu Przedszkolaków

Przez dwa ostatnie dni maja Hotel Zdrojowy PRO-VITA gościł 40 uczestników III Mistrzostw Kołobrzegu Przedszkolaków w Szachach.
    W mistrzostwach czołowe miejsca zajęli nasi najmłodsi zawodnicy: Małgosia Ciesielska najlepsza wśród dziewcząt i Miron Dembski - pierwsze miejsce w grupie chłopców.
    Piąte miejsce w grupie chłopców zajął kolejny "Solniak" - Wojciech Wącior, ósme - Mateusz Jasiński, jedenaste - Szymon Pawlicki. Dobrym występem Mateusz i Szymon wypełnili normę na V kategorię szachową.
    Siódme miejsce w grupie dziewcząt zdobyła Maria Bogdańska, zdobywając także V - kategorię szachową.

Mistrzostwie Kołobrzegu Przedszkolaków 2009 otrzymali również puchary Grand Prix Przedszkole 2009 - Małgorzata Ciesielska dla najlepszej dziewczynki a Miron Dembski za zwycięstwo całego cyklu.