Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży 2007

W miniony weekend szachiści Solnego Zieleniewo wzięli udział w Wojewódzkiej Olimpiadzie Młodzieży i osiągnęli bardzo dobre wyniki. Złoty medal w najmłodszej kategorii - przedszkolaków zdobyła Julia Antolak. Srebrny w kategorii chłopców do lat 12 - Kuba Gabryjałowicz a brąz Aleksandra Gabryjałowicz w kategorii dziewcząt do lat 14. Wysokie 5 miejsce osiągnął Krzysztof Królicki, który występował w kategorii chłopców do lat 10, która była najliczniejszą 34 osobową grupą uczestników. W grupie tej wystąpili także Adam Tofil, Maciej Kowalski i Bartosz Kowalski, którzy uplasowali się w drugiej i trzeciej dziesiątce. Ogólnie w zawodach, które odbyły się na obiekcie Politechniki Koszalińskiej udział wzięło ponad 120 zawodników z całego województwa w wieku od 7 do 14 lat. W klasyfikacji zespołowej klub Solny Zieleniewo zajął 7 miejsce.