Grand Prix 2021/2022 - zakończone

W sobotę 18 czerwca 2022r. rozegrany został ostatni czwarty turniej Coffeedesk Grand Prix Szkół Podstawowych, który rozgrywany był pod Patronatem Wójta Gminy Kołobrzeg, a organizowany przez klub szachowy Solny.

W grupie klas 1-3 wygrał Max Wojnicki z SP2 Trzcianka, który zdobył 6 punktów w 7 partiach. Tyle samo punktów w turnieju miał zawodnik Solnego – Piotr Werema, ale pierwsze miejsce przegrał gorszą punktacją pomocniczą. Na trzecim miejscu uplasował się Szymon Wącior (Solny Grzybowo) z dorobkiem 4,5 punktu.

W grupie klas 4-8 pierwsze miejsce zajęła zawodniczka Solnego – Hanna Arabas. Drugą pozycję zajęła Julia Byszewska a trzecie miejsce – Bartosz Wojnicz.

Tak jak wspominaliśmy był to ostatni turniej naszego Grand Prix i po jego zakończeniu oprócz wręczenia nagród za czwarty turniej nasza najlepsza zawodniczka klubowa – arcymistrzyni Julia Antolak wręczyła najlepszym zawodnikom całego cyklu puchary oraz nagrody – zegary szachowe.