DMWJ w Szachach Szybkich - Szczecin

Drukuj

6.11.2011r. w Szczecinie odbyły Drużynowe Mistrzostwa Województwa Zachodniopomorskiego w Szachach Szybkich pod patronatem honorowym Marszałka Województwa Zachodniopmorskiego Olgierda Geblewicza. Najlepsza okazała się drużyna KSz Hetman Koszalin I  Drugie miejsce z tym samym bilansem zajęła drużyna KSz Gryf Szczecin I:Na trzecim miejscu sensacyjnie uplasowała się drużyna KSz Gryf Szczecin II. W turnieju zagrały dwie czteroosobowe drużyny Solnego, ale żadna z nich tego dnia niestety nie włączyła się o walkę o medale drużynowe. Pierwsza z naszych drużyn w składzie Miłosz Rogala, Michał Kuczyński, Hanna Arabas i Wojciech Cirin zajęła 7 miejsce w stawce 14 startujących drużyn. Drugi zespół Solnego w składzie Miłosz Drzewiecki, Alan Kmitowski, Adam Szczygielski i Konrad Konieczny uplasowała się na 9 miejscu.

Indywidualnie  brązowy medal na I szachownicy zdobył Miłosz Rogala a na szachownicy II także brąz zdobył Michał Kuczyński.