Medal Julii na Drużynowych Mistrzostwach Europy do lat 18

Indywidualnie srebrny medal na drugiej szachownicy w Drużynowych Mistrzostwach Europy Juniorów do lat 18 zdobyła juniorka GKSz Solny  Grzybowo – Julia Antolak. W drugiej drużynie Polski Julia grała razem z Alicją Śliwicką z OPP Toruń i ostatecznie zajęły 6 miejsce w zawodach wśród 18 startujących zespołów.
     W dniach 16-24.08.2017 roku w Rymanowie Zdroju odbyły się Drużynowe Mistrzostwa Europy Juniorów. Organizatorem Mistrzostw było Przedsiębiorstwo Sanatoryjno-Turystyczne „Stomil” Sp. z o.o. w Rymanowie Zdroju, a współorganizatorem Polski Związek Szachowy .
    Druga drużyna Polek (Alicja Śliwicka 4,5/7 UKS OPP Toruń, Julia Antolak (4,5/7 GKSz Solny Grzybowo) do ostatniej rundy walczyły o medale. W ostatniej rundzie turnieju nasze juniorki trafiły na drużynę Ukrainy. Swój mecz wygrała Julia, niestety sztuka ta nie udała się Ali, która musiała uznać wyższość Oleny Martynkowej i po remisie meczowym ostatecznie zajęła 6 miejsce. Ostatecznie pierwsze miejsce w  grupie dziewcząt zajęła drużyna Polski I (Oliwia Kiołbasa i Anna Kubicka), przed drużynami Słowenii II i Estonii.

Dekoracja  medalistek za wynik indywidualny za wynik na II szachownicy: od prawej strony: sędzia główny: Tomasz Delega, Dyrektor Mistrzostw: Agnieszka Fornal-Urban, Anna Kubicka - złoty medal, Julia Antolak, srebrny medal, Ozbay Ece (Turcja) - brązowy medal, Prezes Polskiego Związku Szachowego: Adam Dzwonkowski.

Reprezentantki Polski I i Polski II z arcymistrzem Janem Krzysztofem Dudą. (Oliwia Kiołbasa, Julia Antolak, Alicja Śliwicka i Anna Kubicka)